Pe acest forum se gasesc tutoriale utile,programe,sectiuni intersante si multe alte lucruri captivante.

Recomandam browserele:

Te rugam sa te INREGISTREZI/CONECTEZI !

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  GrupuriGrupuri  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
~~~ Un cont nu strica ! ~~~
~~~ Respecta regulile ! ~~~

Vizualizarea forumului mai buna cu Safari

•Când deschideţi un topic alegeţi un titlu cât mai explicit,dacă titlul nu este relevant,nu vi se va răspunde.
•Evitaţi limbajul care nu corespunde cu DEX-ul gen "gj,gg,bv,ms,cf,cmf" etc.
•Vă rugăm să vă treceţi forumul în profil(dacă deţineţi),pentru a vă ajuta cu problemele dvs.
•Explicaţi problema dvs. cât mai bine pentru a primi un răspuns cât mai concret şi corect.
Distribuiţi | 

Ajuta ProPedia printr-un singur Mesaj !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Angel.
Dark'KiLLeR

Dark'KiLLeR
Mesaje Mesaje : 262
Varsta Varsta : 20
Localizare Localizare : Braila

Vezi profilul utilizatorului

Descriere
MesajSubiect: Ajuta ProPedia printr-un singur Mesaj !   Sam Oct 15, 2011 1:39 am

Ce pot spune ? ProPedia era un forum pe care , puteai vorbi cu oricine pe frau liber / freedom !
Dar acum ? Nimeni nu mai e activ din 100+ membri doar 3 , 4 anume : Mr.Smithy , AnGeL [eu] , ChoCo. si cred ca acestia sunt "ProPedia" ..
De cand a plecat Alex , de cand si-a uitat parola (natafletul ) nu mai putem produce "bucuria PRO " .
Deci am hotarat sa mai trimitem si noi Massuri prin care sa anuntam un singur lucru " PRO PEDIA REVINE ! "

Cred ca va intrebati pentru cine facem asta

• In primul rand noi ne-am renascut atitudinea si spiritul la inceput si pe la mijlocul activitatii pe PROPEDIA !

• In al doilea rand facem acest lucru pentru Alex ca sa - l incurajam si sa-l punem pe picioare pentru a ne ajuta cu ideei incontinuare doar el a facut acest site din propria initiativa !

• In al treailea rand nu astept niciun comentariu negativ despre acest post pentru ca este pentr binele nostru !!!

• Uitati si Massul :
    Salutare ! Nu cred ca ai auzit de acest forum : www.propedia.forumz.ro \m/
    O ? Daca ai auzit atunci de ce ne lasi balta ? Vino ca sa ne poti ajuta ! Tu poti fi ceea ce ne lipseste un gol mai exact ceva din noi ! Deci umple golul : intra pe forum fa mesaje fa cerere participa la concursurile forumului si multe alte facilitati si cel mai important : Inregistrare consta in acordarea unui mic punct sau o mica ata pentru a coase acel gol ! Sau poti trimite acest mass ca sa ne ajuti cu multa ata ca sa putem umple GOLUL !!! Multumesc ! |:)| !!! **==

Sus In jos
    Mc.Smithy
    ★ The Knowledge ★

★ The Knowledge ★
    Mesaje Mesaje : 187
    Varsta Varsta : 24
    Localizare Localizare : Brasov,Out of This World

Descriere
    MesajSubiect: Re: Ajuta ProPedia printr-un singur Mesaj !   Sam Oct 15, 2011 4:52 am

Ca orice forum ProPedia trece printr-o faza proasta in momentul de fata,im pare rau ca trebuie sa spun asta dar forumul niciodata nu a avut membrii ,pentru ca nu le a pasat de nimic ,nici concursuri,nici servici special pentru ei ,nici recompense.
    Forumul are nevoie de o schimbare majora,un nou staff,o noua tema,altii membrii,parteneriate serioase,o noua atitudine a tututror,noi concurusuri,noi premii, mai pe scurt un nou look

Alex a facut o imensa greseala dandui lui Choco Administrator,deoarece dintre membrii care mai activeaza doar el poate lua atitudine,noi ca simpli membrii nu putem decat veni cu ideei ,dar cineva trebuie sa le puna in practica din pacate nu exista acest cineva.

ProPedia nu poate reveni in momentul de fata ,pentru ca totu l este la pamant. Degeaba noi membrii incercam aia si aia

Actvitate,attitudinea,spiritul forumului s-a nascut la inceput si din pacate a murit pe la mijloc cand mai nimeni nu activa

ShadowSir se pare ca a fost singurul care il convinsese sa redeschida forumul,parca mi e dor de el ,se observa lipsa multor membrii importanti

Sus In jos
    Angel.
    Dark'KiLLeR

Dark'KiLLeR

Descriere
    MesajSubiect: Re: Ajuta ProPedia printr-un singur Mesaj !   Sam Oct 15, 2011 5:33 am

Pai ce facem?

Pai ce putem face ?
    Noi ar trebuii sa schimbam ceva o tema pe rosu sau verde ar fi mult mai buna !
    Si rankuri ne trebuiesc mai bune !
    Si Staff mai mult ! Si membri mai multi !
    Eu iti sugerez sa trmiti massuri ca sa mai intre 2 , 3 sa faca mesaje sa faca cerere de staff si mai crestem nitel .
    Eu pot ajuta cu Rankurile ca am mai avansat in PS cum vezi si tu + cu massul poate ajuta oricine ! Cu stafful ma ofer ca orice grad ... numai sa vina ALEX !!!

Sus In jos
    Mc.Smithy
    ★ The Knowledge ★

★ The Knowledge ★

Descriere
    MesajSubiect: Re: Ajuta ProPedia printr-un singur Mesaj !   Sam Oct 15, 2011 5:54 am

In momentul de fata nu putem/poti face nimic

Tema o schimba doar Fondatorul,adica Alex care ti-am explicat ca are o problema iremediabila
    Rankuri mai bune? Sunt designeri pe forum si nu stiu eu ?
    Ma rog pentru ce ar venii membrii pe un forum in care nici Administratori nu se chinuie sa acvtieze.
    De unde staff? Singurul in afara de Alex care poate sa acepte pe cineva in staff este Choco ,care nu mai activeaza
    Poti trimite si 1000 de spamuri si mess-uri ca tot degaba daca acelei persoane nu ii palce ceva la forum.
    Tu ai ceva cu stafful? Nu se da oricui Administrator/Moderator si altele ranguri numai pentru ca e membru si sa inregistrat pe forum

Cred ca asta astepti tu sa primesti un rang ,de tot insisti cu rangu ai repetat asta de multe ori ,iar Alex nu se mai intoarece te rog pricepe asta odata

Sus In jos
    Angel.
    Dark'KiLLeR

Dark'KiLLeR

Descriere
    MesajSubiect: Re: Ajuta ProPedia printr-un singur Mesaj !   Sam Oct 15, 2011 6:44 am

Daca tot am pomenti de rankuri atat de mult atungi scuzama ca am multe rankuri facute de mine [Imagini] si nu nu vreau rank dar vorbesc asa la mod general ...
    Infine tot ce pot spune este ca acest forum va fi => DEAD :)

Deci Noi nu putem face nimica ca sa salvam ProPedia ! Bun asa sa fie ;) dar tot voi activa pana cand va fi sters de FG !!
    Sus In jos
    .ChoCo
    Important Member

Important Member
    Mesaje Mesaje : 424
    Localizare Localizare : Pe forum

Descriere
    MesajSubiect: Re: Ajuta ProPedia printr-un singur Mesaj !   Sam Oct 15, 2011 7:23 am

Vad ca vreti sa revina ProPedia,asa ca mam gandit sa va ofer rang'ul de Super - Moderator,pentru ca va pasa de acest forum !
    Sus In jos
    Angel.
    Dark'KiLLeR

Dark'KiLLeR

Descriere
    MesajSubiect: Re: Ajuta ProPedia printr-un singur Mesaj !   Sam Oct 15, 2011 7:26 am

Sa ne bagi iconita :)
    Sus In jos
    Mc.Smithy
    ★ The Knowledge ★

★ The Knowledge ★

Descriere
    MesajSubiect: Re: Ajuta ProPedia printr-un singur Mesaj !   Sam Oct 15, 2011 8:10 am

Nu am nevoie de nici un rang asa ca vreu sa fiu membru dar sa am rangul anterior(+R.I.P+) ,nu am nevoie de recompense ,imi pasa de forum din propia initiativa

Cat timp Alex nu isi va recupera parola ,nu putem face nimic ,nu putem salva nimic ....

Sus In jos
    Continut sponsorizat

Descriere
    MesajSubiect: Re: Ajuta ProPedia printr-un singur Mesaj !   

Sus In jos

Ajuta ProPedia printr-un singur Mesaj !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
    » Este frumusetea necesara si suficienta pentru a reusi in viata?
    Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
     :: Propedia ::   :: Anunţuri si Noutaţi-

Coded by Emanuel.
    Design by The Unique

Vizualizarea forumului mai buna cu Safari

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Statistici | Contact | Semnaleaza un abuz
    Creati un forum gratuit | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit