Pe acest forum se gasesc tutoriale utile,programe,sectiuni intersante si multe alte lucruri captivante.

Recomandam browserele:

Te rugam sa te INREGISTREZI/CONECTEZI !

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  GrupuriGrupuri  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
~~~ Un cont nu strica ! ~~~
~~~ Respecta regulile ! ~~~

Vizualizarea forumului mai buna cu Safari

•Când deschideţi un topic alegeţi un titlu cât mai explicit,dacă titlul nu este relevant,nu vi se va răspunde.
•Evitaţi limbajul care nu corespunde cu DEX-ul gen "gj,gg,bv,ms,cf,cmf" etc.
•Vă rugăm să vă treceţi forumul în profil(dacă deţineţi),pentru a vă ajuta cu problemele dvs.
•Explicaţi problema dvs. cât mai bine pentru a primi un răspuns cât mai concret şi corect.
Distribuiţi | 

Sugestie -Vizitatorii sa nu mai vada continutul forumului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Angel.
Dark'KiLLeR

Dark'KiLLeR
Mesaje Mesaje : 262
Varsta Varsta : 20
Localizare Localizare : Braila

Vezi profilul utilizatorului

Descriere
MesajSubiect: Sugestie -Vizitatorii sa nu mai vada continutul forumului   Mar Oct 11, 2011 10:05 am

As sugera un singur lucru ! Voi incerca sa ma fac cat mai clar .
Deci eu sugerez ca vizitatorii sa nu mai vada continutul forumului ! Si sa facem o categorie pentru vizitatori in care sa punem : Inregistreaza-te ; Membri Forumului -> si sa arate membri Putem face asta daca este posibil la nume sa punem un cod html care va fi acesta :
Cod:
<a href="http://propedia.forumz.ro/memberlist">
Membri forumului ProPedia</a>
Si mai putem pune si pagina de start tot intr-un forum in aceea categorie care s-o numim "Catre Vizitatori " si sa le facem o prezentare scurta !
Cam asta e propunerea mea ! Sa numai lasam toti "ratati" (scuzati de vorba .. ) sa vada ce propuneri facem noi si ce oi mai taiem :) deci va rog sa puneti in aplicare aceasta functie pentru a proteja forumul
Sus In jos
.ChoCo
Important Member

Important Member
Mesaje Mesaje : 424
Localizare Localizare : Pe forum

Vezi profilul utilizatorului

Descriere
MesajSubiect: Re: Sugestie -Vizitatorii sa nu mai vada continutul forumului   Sam Oct 22, 2011 5:52 am

Este o idee buna.

PRO.
Sus In jos

Sugestie -Vizitatorii sa nu mai vada continutul forumului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» regulamentul forumului Lucrul de mana, redescoperit!
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Propedia ::   :: Administare :: Sugestii-

Coded by Emanuel.
Design by The Unique

Vizualizarea forumului mai buna cu Safari

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Statistici | Contact | Semnaleaza un abuz
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog