Pe acest forum se gasesc tutoriale utile,programe,sectiuni intersante si multe alte lucruri captivante.

Recomandam browserele:

Te rugam sa te INREGISTREZI/CONECTEZI !

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  GrupuriGrupuri  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
~~~ Un cont nu strica ! ~~~
~~~ Respecta regulile ! ~~~

Vizualizarea forumului mai buna cu Safari

•Când deschideţi un topic alegeţi un titlu cât mai explicit,dacă titlul nu este relevant,nu vi se va răspunde.
•Evitaţi limbajul care nu corespunde cu DEX-ul gen "gj,gg,bv,ms,cf,cmf" etc.
•Vă rugăm să vă treceţi forumul în profil(dacă deţineţi),pentru a vă ajuta cu problemele dvs.
•Explicaţi problema dvs. cât mai bine pentru a primi un răspuns cât mai concret şi corect.
Distribuiţi | 

Cine va fi al 3-lea administrator?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Care va fi al 3-lea administrator?
1.FoxX
38%
 38% [ 3 ]
2.Teo
62%
 62% [ 5 ]
Total voturi : 8

AutorMesaj
A13xXx
Mr.Propedia

Mr.Propedia
Mesaje Mesaje : 608
Varsta Varsta : 20
Localizare Localizare : Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului

Descriere
MesajSubiect: Cine va fi al 3-lea administrator?   Dum Iun 26, 2011 10:27 am

Deci am avut 2 candidati care vor sa devina un al 3-lea administrator.
Pentru a nu crede ca alegem pe prietenii,am dorit eu cu ShadowSir sa creem un anume sondaj.

NU VOTATI DUPA PRIETENII ci dupa purtare,originalitate si activitate.

II rog pe cei 2 ca sa nu voteze.

Sondajul tine pana maine la ora 18:00.

VA ROG SA COMENTATI IN MINIM 3 CUVINTE ALEGEREA FACUTA.

Numai bine,
Echipa Propedia

Ultima editare efectuata de catre Alexander. in Lun Iun 27, 2011 12:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Mc.Smithy
★ The Knowledge ★

★ The Knowledge ★
Mesaje Mesaje : 187
Varsta Varsta : 23
Localizare Localizare : Brasov,Out of This World

Descriere
MesajSubiect: Re: Cine va fi al 3-lea administrator?   Dum Iun 26, 2011 11:32 am

Am comentant destul in topicul creat de scavul de Foxxx da hai sa zic de ce l-am ales .

Teo-Se pricepe cat de ca in Ps, nu e asa mare spammer ca Foxx

hr>
Foxx-parsiv,distrus,minicinos,manipulativ habar nu are pe ce lume traieste dar sa mai stie ce e aia hr br codurile astea de baza in html

Sus In jos
.ChoCo
Important Member

Important Member
Mesaje Mesaje : 424
Localizare Localizare : Pe forum

Descriere
MesajSubiect: Re: Cine va fi al 3-lea administrator?   Dum Iun 26, 2011 11:36 am

Razvanel a scris:
Am comentant destul in topicul creat de scavul de Foxxx da hai sa zic de ce l-am ales .

<hr>
Teo-Se pricepe cat de ca in Ps, nu e asa mare spammer ca Foxx
<hr>

hr>
Foxx-parsiv,distrus,minicinos,manipulativ habar nu are pe ce lume traieste dar sa mai stie ce e aia hr br codurile astea de baza in html
<hr>

Sunt de acord cu ,Razvanel.
Sus In jos
Dystroy
Member

Member
Mesaje Mesaje : 36
Varsta Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti.

Descriere
MesajSubiect: Re: Cine va fi al 3-lea administrator?   Dum Iun 26, 2011 11:56 am

amuzant nu gluma :) o vad si pe asta.Deci tu dai administrator unui desgner si unui moderator Macar iai testat punele intrebari ceva.Itit zic prieteneste pentru ca te cunos si imi esti prieten.Asigurate ca vei avea in credere in ei.Nu si site cand te pot trada.Sincer sa fiu un forum mai frumos ca aspect nam mai vazut decat la ProPedia deci alex ai mare grija e pacat de forum.Eu zic sa ii dai admministrator unei persoane pe care o cunosti si sti ca iti e de incredere !
Sus In jos
Mc.Smithy
★ The Knowledge ★

★ The Knowledge ★
Mesaje Mesaje : 187
Varsta Varsta : 23
Localizare Localizare : Brasov,Out of This World

Descriere
MesajSubiect: Re: Cine va fi al 3-lea administrator?   Dum Iun 26, 2011 11:21 pm

Dystroy a scris:
amuzant nu gluma :) o vad si pe asta.Deci tu dai administrator unui desgner si unui moderator Macar iai testat punele intrebari ceva.Itit zic prieteneste pentru ca te cunos si imi esti prieten.Asigurate ca vei avea in credere in ei.Nu si site cand te pot trada.Sincer sa fiu un forum mai frumos ca aspect nam mai vazut decat la ProPedia deci alex ai mare grija e pacat de forum.Eu zic sa ii dai admministrator unei persoane pe care o cunosti si sti ca iti e de incredere !

Ai o gandire limpede exact ca mine acelas lucrru i-am zis si eu pe mess lui Alex,ca sa le dea un test sa fie o persoana de incredere pentru ca altfel forumul in 2 zile OnlineGuardian scrie pe el .
In mine nu ai avut incredere de la inceput dar dupa ai inceput sa ma cunosti si stiai ca singurul meu scop e de a infrumuseta forumul si de a te ajuta,de multe ori pentru mine forumul e singurul lucru important ,prefer sa "sacrific " cativa membri care se crede pe maidan pentru a imfrumuseta forumul .Acestia doi sigur nu tin cat de cat la forum, nu se gandesc cum sa il infrumuseteze sau cum sa ajute ei doresc decat sa obtina acel rang

Topic Inchis-Eu am revenit Admin intr-un fel am luat vacanta deci am timp pentru forum

Sus In jos
Continut sponsorizat

Descriere
MesajSubiect: Re: Cine va fi al 3-lea administrator?   

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Eu cu cine ma potrivesc?
» Spune-mi pe cine iubesti ca sa-ti spun cine esti
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Propedia ::   :: Anunţuri si Noutaţi-

Coded by Emanuel.
Design by The Unique

Vizualizarea forumului mai buna cu Safari

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Statistici | Contact | Semnaleaza un abuz
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog