Pe acest forum se gasesc tutoriale utile,programe,sectiuni intersante si multe alte lucruri captivante.

Recomandam browserele:

Te rugam sa te INREGISTREZI/CONECTEZI !

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  GrupuriGrupuri  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
~~~ Un cont nu strica ! ~~~
~~~ Respecta regulile ! ~~~

Vizualizarea forumului mai buna cu Safari

•Când deschideţi un topic alegeţi un titlu cât mai explicit,dacă titlul nu este relevant,nu vi se va răspunde.
•Evitaţi limbajul care nu corespunde cu DEX-ul gen "gj,gg,bv,ms,cf,cmf" etc.
•Vă rugăm să vă treceţi forumul în profil(dacă deţineţi),pentru a vă ajuta cu problemele dvs.
•Explicaţi problema dvs. cât mai bine pentru a primi un răspuns cât mai concret şi corect.
Distribuiţi | 

4 Sugestii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Angel.
Dark'KiLLeR

Dark'KiLLeR
Mesaje Mesaje : 262
Varsta Varsta : 19
Localizare Localizare : Braila

Vezi profilul utilizatorului

Descriere
MesajSubiect: 4 Sugestii    Joi Apr 28, 2011 6:26 am

1.Prima sugestie : sa faceti un fel de text care sa se invarte in jurul cursorului de la mouse si sa scrie "ProPedia The Best"
2.A doua sugestie : Sa bagati un alt fel de cursor la mouse [ceva mai frumos] care sa se potriveasca cu tema bineinteles
3.Sa se mai adauge:
V.I.P - nu poate fi degradat , este moderator la toate categoriile si se primeste la 100 de mesaje
[Admini sunt rugati sa raspunda la acest post cu fiecare numar de la fiecare sugestie si daca e de acord sau nu]
4.Sa se imparta :
Moderator in 2 : - Moderatori Principali - Acces nelimitat la fiecare categorie si sa se ia la 90 de mesaje
- Moderatori Secundari - Acces limitat [ca cel normal de la Administrare/Cereri/Model] si se ia la 70 mesaje
Si cam atat

Sus In jos
Mc.Smithy
★ The Knowledge ★

★ The Knowledge ★
Mesaje Mesaje : 187
Varsta Varsta : 23
Localizare Localizare : Brasov,Out of This World

Descriere
MesajSubiect: Re: 4 Sugestii    Joi Apr 28, 2011 6:35 am

1.Acel text l-am vazut mai pe toate forumurile deci"ciuciu"originalitate, si pe mine ma dispera acel scris care se invarte intruna parca ar fi o umbra secanta care nu dispare
2.Exista site cu scripturi pentru cursoare dar mi se pare banal,prefer curosrul clasic nu impodobit cu tot felu de chestii
3.V.I.P Poate va exista dar dupa ce forumul va fii mai populat,iar prin acest rang acel user va dispune de sute de facilitati(Reclama pentru forumul propiu,si multe altele) pentru o anumita suma si asa cum zici tu fara sa fie degradat "isi face de cap"si ruineaza forumul
4.Aici ma abtin pentru ca sugestia e pur si simplu banala

Ultima editare efectuata de catre Razvanel in Joi Apr 28, 2011 6:45 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Angel.
Dark'KiLLeR

Dark'KiLLeR
Mesaje Mesaje : 262
Varsta Varsta : 19
Localizare Localizare : Braila

Descriere
MesajSubiect: Re: 4 Sugestii    Joi Apr 28, 2011 6:38 am

Fara sa fie degradat da , dar in cazuri extreme poate sa fie...
Eu doar am facut niste sugestii ... nu stiu cat de corecte sant , totusi v-am dat niste idei care pot aduce alte idei mult mai bune cum ai spus si tu cu VIP.
Sus In jos
Mc.Smithy
★ The Knowledge ★

★ The Knowledge ★
Mesaje Mesaje : 187
Varsta Varsta : 23
Localizare Localizare : Brasov,Out of This World

Descriere
MesajSubiect: Re: 4 Sugestii    Joi Apr 28, 2011 6:48 am

Capul meu e plin de sugestii dar momentan nu am timp de a le pune in aplicare,gandurile mele in momentul de fata fiind prea amestecate.
Dar in vacanta de vara sper ca voi avea destul timp pentru a pune in aplicare sugestile si tot ce mi-am propus pentru a duce forumul cat mai sus

Sus In jos
A13xXx
Mr.Propedia

Mr.Propedia
Mesaje Mesaje : 608
Varsta Varsta : 20
Localizare Localizare : Bucuresti

Descriere
MesajSubiect: Re: 4 Sugestii    Joi Apr 28, 2011 6:54 am

Sincer toate sugestiile sunt banale,mai putin cea cu cursorul.Vom vedea daca aplicat vreo una..

Spoiler:

Sus In jos
Continut sponsorizat

Descriere
MesajSubiect: Re: 4 Sugestii    

Sus In jos

4 Sugestii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Teste de atentie distributiva :)
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Propedia ::   :: Administare :: Sugestii-

Coded by Emanuel.
Design by The Unique

Vizualizarea forumului mai buna cu Safari

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Statistici | Contact | Semnaleaza un abuz
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog